В Японії оголосили про нову програму стимулювання економіки на 265 мільярдів доларів США

Плани з реалізації нової програми стимулювання економічного зростання обсягом у 28 трильйонів ще має затвердити уряд та винести на обговорення парламенту.

Премʼєр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив у середу, 27 липня, про плани з реалізації нової програми стимулювання економічного зростання. Виступаючи в місті Фукуоці, Абе оцінив обсяг програми в 28 трильйонів єн (близько 265 мільярдів доларів США), повідомляє агентство AP з посиланням на місцеві ЗМІ.

Запропонований пакет стимулювання економіки повинен ще схвалити уряд на своєму засіданні 2 серпня. Після цього його мають включити у додатковий бюджет і винести на затвердження парламенту у вересні цього року. Раніше очікувалося, що обсяг нової програми стимулювання становитиме близько 20 трильйонів єн.

Із загального обсягу пакета приблизно 13 трильйонів єн, за словами Абе, повинні становити «фіскальні заходи» — видатки державного та місцевих бюджетів, а також програми пільгового кредитування. Серед заходів, які, як очікується, запропонує уряд Абе — підвищення зарплатні у сферах догляду за дітьми та літніми людьми, запровадження стипендій для студентів коледжів, скорочення трудового стажу, необхідного для отримання пенсії. Значна частка видатків буде спрямована на розбудову інфраструктури — розширення портів, аби ті могли приймати надвеликі судна, та прискорення розвитку проекту залізниці на магнітній подушці.

Очікується, що центробанк Японії продовжить політику кількісного помʼякшення з метою стимулювання економіки і посилено скуповуватиме державні боргові зобовʼязання.

Токійська біржа відреагувала на інформацію про пакет стимулювання зростанням індексу Nikkei-225 на 1,72 відсотка за підсумками дня, єна незначно просіла відносно долара США.

Дивитись відео01:42

Поділитись

Що менше, то краще: чому японці стають мінімалістами (21.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JBSj

Що менше, то краще: чому японці стають мінімалістами (21.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!