Amnesty International заявляє про "переконливу" інформацію щодо тортур у Туреччині

Протест німецького осередку Amnesty International під турецьким посольством

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила про «переконливі вказівки» на тортури та жорстоке поводження з затриманими у місцях увʼязнення в Туреччині. Правозахисна організація в неділю, 24 липня, закликала Туреччину надати незалежним спостерігачам доступ до закладів, де утримуються понад 13 тисяч підозрюваних у скоєнні злочинів. «Повідомлення про жорстоке поводження включно з побиттям та зґвалтуваннями тих, хто утримується під вартою в поліції, є надзвичайно занепокійливими»,— заявив директор європейського відділу Amnesty International Джон Далхусен.

Правозахисники з міжнародної організації Amnesty International заявляють про «переконливі вказівки» на факти тортур та зґвалтувань підозрюваних, які перебувають під вартою в Туреччині.

Окрім того, Amnesty International засудила нещодавній декрет президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, яким дозволяється низка винятків у сфері дотримання прав утримуваних під вартою. Зокрема дозволяється вилучати листування між затриманим та адвокатами.

Дивитись відео01:55

Поділитись

Туреччина після путчу: Ердоган сильнішає, демократія слабшає (18.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JR3° C

Туреччина після путчу: Ердоган сильнішає, демократія слабшає (18.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!