Solar Impulse 2 розпочав у Єгипті останній етап навколосвітньої подорожі

Solar Impulse 2 перед стартом у Каїрі 24 липня

Перший літак на сонячних батареях Solar Impulse 2, що здійснює навколосвітню подорож, вилетів в неділю, 24 липня, з Каїра в Абу-Дабі. Це стане заключним етапом подорожі, що розпочалася ще в 2015 році.

Останній переліт було заплановано здійснити ще минулого тижня, але старт відклали через вітри та хворобу одного з пілотів.

«Цей проект — задля збереження енергії, заради кращого світу»,— сказав перед стартом літака 58-річний пілот Бертран Піккар, цитує агенція AFP. Останній переліт було заплановано здійснити ще минулого тижня, але політ відклали через вітри та хворобу Піккара.

BREAKING @bertrandpiccard has taken off from #Cairo for the last flight of the journey to #AbuDhabi #futureisclean pic.twitter.com/2ufDjAS5VK

— SOLAR IMPULSE (@solarimpulse) 23 липня 2016 р.

Піккар та його напарник Андре Боршберг розпочали свою мандрівку в березні 2015 року зі столиці Обʼєднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі, пілоти керують літаком по черзі. За час подорожі Solar Impulse 2 має подолати близько 35 тисяч кілометрів. Очікується, що переліт з Каїра до Абу-Дабі триватиме від 48 до 72 годин.

Компанії Dassault Systems знадобилося 13 років на розробку та виготовлення літака. На його крилі містяться понад 17 тисяч сонячних батарей, які подають струм до електродвигунів. Завдяки цьому літак здатен розвивати швидкість до 140 кілометрів за годину.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!