Експерти попереджають про можливий "відтік мізків" з Туреччини

Портрет Ердогана на проурядовій демонстрації

У Німецькій правозахисній організації Pro Asyl побоюються значного збільшення заявок щодо надання притулку від громадян Туреччини. Багато представників інтелігенції та науковців будуть шукати притулку від репресій за кордоном, зокрема і в Німеччині, спрогнозував у розмові з виданням Westdeutsche Allgemeine Zeitung в п’ятницю, 22 липня, представник організації Бернд Мезовіч.

У німецькій правозахисній організації Pro Asyl побоюються збільшення потоку біженців з Туреччини. Цього разу ними можуть стати представники інтелігенції.

В німецькому Фонді імені Александера фон Гумбольдта також очікують зростання заявок на отримання стипендій від іноземних вчених, які шукають притулку. Зокрема це стосується і турецьких дослідників, яких у фонді готові підтримати.

У звʼязку з внутрішньою політичною нестабільністю в Туреччині, німецька партія Християнсько-соціальний союз готова до того, щоби надавати туркам притулок в Німеччині. «Ми очікуємо на наплив людей, яких буде переслідувати влада Ердогана та його партія,— цитує слова генерального секретаря партії Андреаса Шоєра агенція AFP.— Це має вирішуватись відповідно до правових принципів Німеччині та Європи».

Водночас, представниця Лівої партії Севім Даґделен заявила, що Туреччина наразі знаходиться на шляху до тоталітарного режиму. Після введення надзвичайного стану в країні «де-факто диктатура», вважає вона.

Поділитись

Туреччина в умовах надзвичайного стану (21.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JTJj

Туреччина в умовах надзвичайного стану (21.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!