ОУН створює штаб захисту Києва від "ординського нашестя" Московського патріархату

Організація українських націоналістів має намір не допустити появи в Києві хресної ходи, організованої Московським патріархатом. Про це на своїй сторінці в Facebook написав керівник добровольчого батальйону ОУН Микола Коханівський.

З цією метою він пропонує громадський «штаб оборони Києва».

«У звʼязку з наближенням до Києва московської „православної ходи за мир“, виникла необхідність в обороні стольного граду від чергового „ординського нашестя“. Добровольчий рух ОУН пропонує створити всім патріотичним організаціям та партіям загальний штаб оборони Києва для координації дій»,— написав Коханівський.

У суботу, 17 липня, в Києві біля Софії Київської зібралися віряни, які ідентифікували себе з Московським патріахатом. Вони вигукували: «Пусть воскреснет вторая Россия!» і співали «Боже, царя храни!». В руках у них були ікони й портрети Миколи II Кривавого.

Нагадаємо, політична партія «Правий сектор» закликала заборонити ходу МП в межах міської смуги Києва за маршрутом до Києво-Печерської Лаври. «В інакшому випадку ми, як люди, що ставлять Бога і Україну понад усе, не зможемо залишатись осторонь та будемо реагувати»,— йдеться у зверненні ПС.

3 липня зі Свято-Успенської Святогірської Лаври в Донецькій області розпочалася хресна хода УПЦ МП на Київ. 9 липня друга група паломників вийшла зі Свято-Успенської Почаївської Лаври в Тернопільській області.

18 липня хресну ходу МП не пустили до Житомира, а 12 липня вздовж маршруту ходи в межах Полтавщині діячів та прихильників РПЦ в Україні їх пікетували проукраїнські сили.

За даними МВС, 27 липня хода пройде від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври. По всьому маршруту поліцією буде забезпечено необхідні охоронні заходи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!