Дружину Трампа звинувачують у плагіаті промови Мішель Обами

Меланія Трамп під час виступу на з

Дружину імовірного кандидата в президенти США Дональда Трампа Меланію звинувачують у плагіаті — у її промові на зʼїзді Республіканської партії виявлені уривки, які повністю співпадають зі словами, сказаними у 2008 році майбутньою господинею Білого дому Мішель Обамою.

Деякі цитати із промови Меланії Трамп на зʼїзді Республіканської партії дослівно співпадають з колишніми висловлюваннями Мішель Обами. Дружину імовірного кандидата на посаду президента США звинувачують у плагіаті.

З дитинства батьки прищеплювали їй цінності. «Старанно працюй, щоб досягти того, чого хочеш в житті, завжди тримай своє слово і виконуй обіцянки, стався до людей з повагою»,— заявила колишня модель у понеділок, 18 липня, перед делегатами в Клівленді, слова якої наводить агенція AFP.

Тим самим дружина мільярдера Дональда Трампа дослівно повторила висловлювання Мішель Обами на партійному зʼїзді: «Барака і мене виховували на одних і тих же цінностях: старанно працюй, щоб досягти того, чого хочеш в житті, завжди тримай своє слово і роби те, що говориш, стався до людей з повагою і гідністю, навіть якщо їх не знаєш і навіть якщо з ним не погоджуєшся».

Інші уривки з промови Меланії Трамп також дуже нагадують виступ Мішель Обами восьмирічної давнини, у деяких з них використовуються ідентичні формулювання.

Раніше дружина претендента на посаду американського президента заявила телеканалу NBC, що писала свою промову «з мінімальною допомогою».

Дивитись відео10:16

Поділитись

Вибори президента США: Клінтон і Трамп на фінішній прямій — DW Новини (08.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J3IL

Вибори президента США: Клінтон і Трамп на фінішній прямій — DW Новини (08.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!