"Репортери без кордонів" закликали Туреччину не прикриватись путчем для утисків ЗМІ

Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» вимагає від турецької влади «не прикриватись спробою путчу» для закриття критичних засобів масової інформації. За даними організації, в Туреччині протягом останніх 48 годин на прохання офісу премʼєр-міністра відомством з питань телекомунікцій заблоковано понад десяток новинних сайтів. У цьому звʼязку правозахисники вимагають у турецької влади «не прикриватись спробою путчу, яка сталась минулими вихідними» для закриття критичних засобів масової інформації.

Міжнародна організація «Репортерів без кордонів» вимагає від турецької влади «не прикриватись спробою путчу» для закриття критичних засобів масової інформації. В Туреччині уже заблоковані понад десяток новинних сайтів.

«Критика уряду чи дружня Гюлену редакційна політика не можуть вважатись доказом підтримки путчистів»,— заявив керівник німецького відділення «Репортерів без кордонів» Крістіан Мір. Він наголошує, що навіть після спроби путчу дії турецького уряду повинні відповідати Конституції, яка гарантує свободу висловлення думок та свободу преси.

За даними «Репортерів без кордонів», заблоковані сайти підозрюють у тому, що вони «становлять загрозу національній безпеці та громадському порядку». Серед заблокованих ЗМІ — ABCGazete, Gazeteport, Can Erzincan, Özgür Düsünce, Haberdar, Karsi, Gri Hat, Aktif Haber, Samanyolu Haber, Meydan та Rota Haber. Зазначається, що жоден з засобів масової інформації письмово не повідомлявся про заходи, що вживаються.

Дивитись відео01:55

Поділитись

Туреччина після путчу: Ердоган сильнішає, демократія слабшає (18.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JR3° C

Туреччина після путчу: Ердоган сильнішає, демократія слабшає (18.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!