Дослідження: персональні дані власників фітнес-трекерів - під загрозою

Багато виробників фітнес-трекерів часто не приділяють належної уваги питанням безпеки, йдеться у звіті AV-test. Це уможливлює доступ до персональних даних їхніх власників.

Слабкий захист багатьох популярних моделей фітнес-трекерів може дозволити хакерам отримати доступ до персональних даних їхніх власників. Такий висновок міститься в опублікованому у понеділок, 18 липня, дослідженні компанії AV-test, яка спеціалізується на питаннях безпеки.

Компанія провела аналіз семи пристроїв, які працюють на операційній системі Android, і виявила, що багатьом з них бракує безпечного зʼєднання та захисту від несанкціонованого проникнення. «Багато виробників часто не приділяють належної уваги питанню безпеки»,— доходять висновку експерти компанії.

Найбільший ризик становлять пристрої виробників Runtastic, Striiv та Xiaomi, які за своєю вразливістю отримали від 7 до 8 балів з максимально можливих 10. «Ці пристрої можуть відстежуватися досить легко, вони використовують слабкий захист, без аутентифікації або без захисту від несанкціонованого доступу. Код додатків приховується не в достатній мірі для захисту даних, і трафік даних може піддаватись маніпуляціям та моніторитись»,— стверджують дослідники і додають, що найбільші проблеми з безпекою у трекерів фірми Xiaomi, яка, зокрема, абсолютно не подбала про шифрування даних на смартфоні.

Найвищим рівень безпеки серед протестованих пристроїв виявився у Pebble Time, Microsoft Band 2 та Basis Peak — від 2 до 3 балів з 10. Натомість сторонній доступ до Apple Watch отримати «майже неможливо», зазначають дослідники.

Згідно з дослідженням компанії IDC, в 2015 році у світі було продано 75 мільйонів фітнес-трекерів. Очікується, що у 2016 році ця цифра сягне 100 мільйонів.

Дивитись відео02:26

Поділитись

Телефон на запʼясті та інші новинки ярмарку Mobile World Congress

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1El3X

Телефон на запʼясті та інші новинки ярмарку Mobile World Congress

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!