Рейси із Туреччини до України у повній мірі не відновлені

Авіарейси між Україною та Стамбулом переважно відновилися, але частина польотів досі скасована. Напередодні у Туреччині відбулась спроба військового перевороту.

Виконання авіарейсів між українськими аеропортами та Стамбулом поступово відновлюється. Як свідчать дані онлайн-табло київського міжнародного аеропорту «Бориспіль», станом на 10:00 неділі, 17 липня, скасованих рейсів до Стамбула немає. Водночас скасована частина прибуттів із Туреччини до Києва, зокрема рейсу з Анталії, запланованого на 7:45, та зі Стамбула, запланованого на 8:05.

Водночас в Одесі скасовано нічний стамбульський рейс на приліт і виліт, денний та вечірній поки вказані як такі, що плануються. Дані з аеропорта Харкова свідчать, що минулої ночі відбувся приліт та виліт стамбульського рейсу, а про скасування рейсів поки не повідомляється. Аналогічна ситуація у Львівському аеропорту, де вночі обслугували приліт та виліт рейсу зі Стамбула, а ще один рейс очікується до виконання.

Херсонський аеропорт через спробу путчу в Туреччині скасував авіасполучення зі Стамбулом на невизначений термін, повідомляє агенція «Українські новини» з посиланням на директора аеропорту Григорія Усика.

16 липня було скасовано низку рейсів на маршруті Україна-Туреччина. Причиною була спроба військового перевороту в Туреччині. Внаслідок путчу загинули щонайменше 265 осіб, майже 1,5 тисячі людей отримали поранення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!