Тереза Мей стала прем"єр-міністеркою Великобританії

Єлизавета ІІ запропонувала Терезі Мей сформувати новий уряд Великобританії

Тереза Мей стала премʼєр-міністеркою Великобританії. Королева Єлизавета ІІ доручила їй сформувати новий уряд. Призначення відбулося у Букінгемському палаці в середу, 13 липня.

Королева Єлизавета ІІ доручила Терезі Мей сформувати новий уряд Великобританії. Перед цим монархиня прийняла відставку Девіда Кемерона.

Перед цим Девід Кемерон подав королеві Єлизаветі ІІ заяву про свою відставку з посади премʼєр-міністра Великобританії. Монархиня її задовольнила. Після Кемерона до резиденції королеви прибула міністерка внутрішніх справ Тереза Мей.

Нагадаємо, 24 червня, коли стали відомими результати референдуму щодо членства Великобританії у ЄС, Кемерон пообіцяв піти у відставку — до жовтня. Спершу його наступником хотіла стати низка політиків, проте кількість охочих стрімко зменшувалася. Після того, як 11 липня від боротьби за посаду глави уряду відмовилася Андреа Лідсом, міністерка внутрішніх справ Тереза Мей залишилася єдиною кандидаткою. Тоді ж Кемерон несподівано повідомив, що він піде у відставку вже 13 липня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!