Бюджетові Ріо-2016 бракує більше 120 мільйонів доларів - ЗМІ

Виробництво медалей для Ріо-2016

Організаційний комітет з підготовки Літніх Олімпійських ігор 2016 року у бразильському Ріо-де-Жанейро має дефіцит бюджету у 120-150 мільйонів доларів США, повідомило у понеділок, 11 липня, обізнане джерело агенції Reuters.

Місцевим організаторам Олімпіади у Ріо-де-Жанейро за 25 днів до її початку бракує більше 120 мільйонів доларів для завершення підготовки до спортивних змагань, повідомляє агенція Reuters.

За наявними даними, бюджет комітету з управління Іграми наповнюється з приватних джерел — на створення інфраструктури для спортивного заходу державні кошти не витрачаються. Агенція уточнює, що дефіцит бюджету за 25 днів до початку Олімпіади складає шість відсотків від кошторису місцевого комітету та один відсоток — від сумарного бюджету Ріо-2016. Бюджет місцевого оргкомітету, наповнений приватними інвесторами, склав близько 2,24 мільярда доларів США. За підрахунками влади Бразилії, сумарні витрати на Ігри та повʼязані проекти складуть близько 12 мільярдів доларів США.

Крім того, досі зберігаються побоювання щодо того, чи зможе Бразилія провести Олімпійські ігри. У країні зростає рівень пограбувань, частішають перестрілки на вулицях, триває епідемія вірусу Зіка, є випадки зараження водопроводу, з минулого року затримуються зарплати і пенсії, деякі школи закривають, а медичним закладам бракує медикаментів.

Літні Олімпійські ігри відбудуться у Ріо із 5 до 21 серпня.

Дивитись відео02:52

Поділитись

Місяць до Ігор у Ріо: що загрожує Олімпіаді? (06.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JK0c

Місяць до Ігор у Ріо: що загрожує Олімпіаді? (06.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!