Меркель переконана у невідворотності Brexit

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель

Процес виходу Великобританії з Євросоюзу вже запущено і він буде доведений до кінця. Таку думку висловила у неділю, 10 липня, федеральна канцлерка Німеччини Анґела Меркель. «Як на мене, рішення прийнято»,— сказала вона в інтервʼю телеканалу ZDF. «Наступним кроком має стати те, що Великобританія подасть відповідну заявку. Я виходжу з того, що це станеться. Маючи справу з реальністю, цілком твердо виходжу з того, що ця заявка надійде»,— додала кацлерка. Утім, зробить Лондон це лише тоді, коли країну очолить нова премʼєр-міністерка, впевнена Меркель. Але жодних переговорів про вихід зі складу ЄС до цього, за її словами, не буде.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель вважає, що Великобританія подасть необхідну заявку про вихід з Євросоюзу за результатами референдуму. Але станеться це, коли уряд країни очолить нова людина.

Канцлерка також заперечила, що до перемоги противників членства Великобританії в Євросоюзі на референдумі призвела політика заощадження в ЄС, яку проводить уряд у Берліні. На її думку, головним чинником невдоволення британців членством в Євросоюзі стало право на вільне пересування громадян та робочої сили. Саме на темі міграції, зокрема і всередині ЄС, часто робили акцент у своїй агітації прибічники Brexit.

Ситуація з Інджирліком досі не вирішена

Водночас канцлерка Німеччини повідомила про невизначеність із ситуацією навколо доступу депутатів Бундестагу до турецького аеродрому «Інджирлік». На цьому аеродромі дислокуються літаки військово-повітряних сил Німеччини. Вона підтвердила, що зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, яка відбулася на полях саміту НАТО в Варшаві, не принесла прориву в цій справі. А тому «потрібно працювати (над цим питанням.— Ред.) далі», зазначила Меркель.

Дивитись відео02:24

Поділитись

Британські консерватори після Brexit: хто замінить Кемерона? (05.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JJYv

Британські консерватори після Brexit: хто замінить Кемерона? (05.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!