Потік біженців до Німеччини суттєво скоротився

Потік біженців до Німеччини суттєво скоротився

У першій половині 2016 року спостерігається суттєве скорочення потоку біженців до Німеччини. Про це у пʼятницю, 8 липня, заявив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр. Згідно з даними Федерального відомства у справах мігрантів та біженців, за перші шість місяців 2016 року в Німеччині зареєстровано трохи більше 222 тисяч нових шукачів притулку. В той час як за аналогічний період 2015 року ця цифра становила 227 тисяч. Утім, якраз з липня 2015 року кількість новоприбулих біженців почала стрімко зростати. Загалом за минулий рік у ФРН було зареєстровано понад один мільйон шукачів притулку.

Нова статистика вказує на помітне скорочення кількості новоприбулих шукачів притулку в Німеччині. Якщо у січні йшлося про 92 тисячі осіб, у червні — лише про 16 тисяч нових біженців у країні.

Якщо подивитися динаміку по місяцях, у 2016 році спостерігається тенденція до суттєвого скорочення потоку новоприбульців. У січні в країні було зареєстровано 92 тисячі нових шукачів притулку, а в червні — вже лише 16 тисяч. У відомстві також повідомляють, що декого із біженців могли порахувати двічі. «Відтак ми бачимо, що заходи на німецькому та європейському рівні працюють,— сказав де Мезьєр.— Звісно, кризу біженців ще не подолано, однак рішення наближається». При цьому міністр відмовився давати прогноз подальшої динаміки зміни кількості новоприбулих біженців до Німеччини.

Серед причин скорочення потоку міністр назвав закриття так званого «балканського маршруту», через що багато біженців залишилися у Греції, а також угоду між ЄС і Туреччиною, завдяки якій частину біженців з Греції поступово повертають до Туреччини.

Дивитись відео02:01

Поділитись

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Itmj

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!