Уряд Великобританії очолить жінка

Андреа Лідсом (ліворуч) та Тереза Мей (праворуч)

Міністерка внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей та статс-секретарка у міністерстві енергетики Андреа Лідсом були визначені як дві кандидатки на посаду премʼєр-міністра. У четвер, 7 липня, за Мей проголосували 199 депутатів правлячої Консервативної партії, за Лідсом — 84. Прихильник Brexit Майкл Гоув набрав лише 46 голосів і таким чином вибув з другого туру перегонів за лідерство серед консерваторів. «Це голосування показує, що Консервативна партія здатна зібратися, і за мого керівництва вона так і зробить»,— заявила Мей.

У фінал перегонів за посаду лідера Консервативної партії Великобританії та нового премʼєр-міністра країни вийшли дві жінки — глава Мінʼюсту Тереза Мей та статс-секретарка у міністерстві енергетики Андреа Лідсом.

Наступним кроком стане голосування серед усіх членів Консервативної партії. Остаточні результати повинні оголосити до 9 вересня, а це означає два місяці невизначеності для інвесторів та підприємців, які очікують, чим завершиться процес виходу Великобританії з ЄС.

Нагадаємо, вибори нового лідера консерваторів були спричинені оголошенням про відставку Девіда Кемерона, який таким чином відреагував на результати референдуму щодо Brexit.

Дивитись відео02:24

Поділитись

Британські консерватори після Brexit: хто замінить Кемерона? (05.07.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JJYv

Британські консерватори після Brexit: хто замінить Кемерона? (05.07.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!