США вперше наклали персональні санкції на лідера КНДР

Кім Чен Ин

США наклали персональні санкції на лідера Північної Кореї Кім Чен Ина та ще девʼятьох високопосадовців. Про це йдеться у повідомленні міністерства фінансів США у середу, 6 липня. Зазначається, що санкції накладені на чиновників пʼяти північнокорейських міністерств, які є безпосередньо відповідальними за порушення прав людини, зокрема, йдеться про відомства, які переслідують інакомислячих в КНДР та за її межами.

Персональні санкції крім Кім Чен Ина накладені ще на девʼятьох функціонерів Північної Кореї. Санкції стосуються майна та активів чиновників, що перебувають в юрисдикції США.

«Це не принесе жодних драматичних змін, однак скасування анонімності цих функціонерів змусить їх двічі подумати, коли вони зважуватимуть щодо вчинення якоїсь жорсткості»,— заявив мінфіну США Том Малиновський, слова якого наводить dpa. Перелік імен конкретних посадовців базується на даних, які раніше надавали правозахисні групи та уряд Південної Кореї.

Санкції стосуються власності та активів, що перебувають під юрисдикцією США. Якою саме власністю в США володіє керівництво КНДР, не уточнюється.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!