Ю.Бойко: Третина населення не зможе сплачувати за новими комунальними рахунками

Ю.Бойко: Третина населення не зможе сплачувати за новими комунальними рахунками

“З 1 липня вдвічі зросли тарифи на тепло і гарячу воду. Мабуть, в уряді розраховують, що на тлі липневої спеки люди не помітять новину про підвищення цін на тепло. Це їх головна помилка, яка приведе до масових не платежів. Третина населення не зможе сплачувати за новими комунальними рахунками”, — наголосив Бойко.

Третина населення не зможе сплачувати за новими комунальними рахунками. Про це заявив лідер парламентської фракції Опозиційний блок Юрій Бойко, виступаючи з трибуни ВР у вівторок, 5 липня, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Опозиційного блоку.

За його словами, широко розрекламована система субсидій для покриття грабіжницьких тарифів в країні не працює.

“Тому ми вимагаємо від уряду скасувати рішення про підвищення тарифів і привести ціни на комунальні послуги у відповідність з реальними доходами громадян України”, — підкреслив політик.

Юрій Бойко також нагадав, що Опозиційний блок наполягає на тому, аби Верховна Рада зайняла чітку позицію щодо виконання Мінських угод і миротворчої місії в Донбасі.

“Враховуючи те, що зараз на сході загострення, країна потребує рішучих дій з боку парламенту щодо припинення конфлікту та повернення нашої території і наших громадян”, — наголосив лідер фракції Опозиційний блок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!