Президент Єврокомісії закинув лідерам кампанії за Brexit непатріотичність

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закинув Борисові Джонсону і Найджелові Фараджу брак патріотизму та заявив, що вони покидають корабель, який тоне.

Очільник Єврокомісії назвав «ретронаціоналістами та непатріотами» головні «обличчя» кампанії за вихід Великобританії з Євросоюзу — екс-мера Лондона Бориса Джонсона та лідера Партії незалежності Сполученого Королівства (UKIP) Найджела Фараджа. Перший несподівано зняв свою кандидатуру з виборів нового лідера консерваторів. Другий заявив, що йде в відставку, оскільки досяг своєї мети — вивести Великобританію з ЄС.

Обидва політики — непатріоти, адже патріоти не відступають перед труднощами, заявив Жан-Клод Юнкер у вівторок, 5 липня, під час промови в Європарламенті у Страсбурзі. Очільник Єврокомісії додав, що не розуміє, чому табору прихильників Brexit потрібні місяці, аби розробити план виходу країни з ЄС. «Замість того, щоб мати план, вони покидають корабель, який тоне»,— цитує Юнкера інформагенція Reuters. Президент Єврокомісії констатував, що «сяючі герої вчорашнього дня — це сумні герої сьогодні… Вони відступають один за одним».

Дивитись відео01:45

Поділитись

З речами на вихід: Лондон просять швидше почати Brexit

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JFvP

З речами на вихід: Лондон просять швидше почати Brexit

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!