Рятувальники виявили фрагменти тіл та бортові самописці Іл-76 під Іркутськом

Літак Іл-76 (архівне фото)

Задіяним в рятувально-пошуковій операції загонам вдалося виявити, за офіційними даними, фрагменти тіл шести з десяти загиблих в результаті авіакатастрофи літака Іл-76 під Іркутськом. Також рятувальники підтвердили повідомлення про виявлення двох «чорних скриньок», повідомили в управлінні МНС РФ у неділю, 3 липня.

Під час рятувально-пошукової операції поблизу Іркутська рятувальникам вдалося виявити тіла членів екіпажу та «чорні скриньки» літака Іл-76, що розбився кілька днів тому.

Водночас після цього зʼявилася непідтверджена інформація про те, що на місці падіння літака були знайдені й інші тіла. «Крім тіл шести загиблих, попередньо виявлені останки, які також належать загиблим членам екіпажу літака, що розбився»,— цитує агенція «Інтерфакс» одне зі своїх джерел у місцевих службах охорони здоровʼя. Останки задля точного встановлення осіб загиблих ще слід ідентифікувати, додало джерело. Зазначається, що для цього може знадобитися спеціальна експертиза, адже фрагменти тіл дуже понівечені внаслідок дії пожежі.

Літак Іл-76, який брав участь у гасінні масштабних пожеж 1 липня не вийшов на звʼязок. За даними МНС, на борту перебувало 10 чоловік. 3 липня наземна група рятувальників виявила, що Іл-76 розбився на південь від населеного пункту Рибний Уян на схилі однієї з сопок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!