Ердоган пообіцяв сирійським біженцям турецьке громадянство

Табір біженців у Кілісі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган обіцяє мільйонам сирійських біженців у країні «шанс отримати громадянство». Сирійці, які висловлять таке бажання, отримають відповідну можливість, заявив увечері суботи, 2 липня, Ердоган, повідомляє турецька державна агенція Anadolu.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про розробку процедур, які дозволять біженцям з Сирії отримати турецьке громадянство.

За його словами, міністерство внутрішніх справ Туреччини розробляє відповідні процедури, відзначив президент, не уточнюючи подробиць. «Своїм прибулим з Сирії побратимам я кажу: Ви для нас як брати та сестри, коли ми для вас також брати та сестри, то ви недалеко від своєї вітчизни, ви лише далеко від своїх домівок і землі. Туреччина — Ваша вітчизна»,— сказав він у Кілісі біля турецько-сирійського кордону.

Критики вже давно припускали, що консервативна правляча «Партія справедливості і розвитку» прагне надати громадянство сирійський біженцям, а отже, і право голосу вдячним мігрантам, відзначає агенція dpa. За даними Управління Верховного комісара ООН з питань біженців, у Туреччині перебуває близько 2,7 мільйонів шукачів притулку з Сирії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!