Невідомі напали на ресторан у Бангладеш і утримують заручників

Група озброєних осіб увірвалася в іспанський ресторан у місті Дакка й влаштувала там стрілянину, взявши відвідувачів та персонал у заручники. Повідомляється й про перестрілки з поліцією.

Від восьми до девʼяти озброєних осіб вчинили напад на іспанський ресторан в столиці Бангладеш Дацці в ніч на суботу, 2 липня (за місцевим часом). Під час атаки нападники влаштували стрілянину в приміщенні ресторану та захопили в заручники відвідувачів і персонал закладу. Ресторан розташований у дипломатичному кварталі міста.

За даними ЗМІ, мала місце також і перестрілка з поліцією. Численний загін поліції оточив сам заклад та квартал міста. Згідно з повідомленнями медіа, в лікарні від отриманих ран помер поліцейський. Після зʼявилася інформація про загибель щонайменше двох правоохоронців унаслідок перестрілки.

Є інформація, що на момент нападу в ресторані могло бути близько 20 осіб. Серед них вісім іноземців. Поки що поліції не вдалося встановити контакт з нападниками. Дехто з самовидців стверджує, що під час нападу лунало: «Аллах акбар».

Між тим терористичне угруповання «Ісламська держава» та наближені до «Аль-Каїди» ісламістські групи взяли на себе відповідальність за напад, повідомляють інформджерела джихадистів. Утім, жодної офіційної інформації щодо нападників на даний момент немає.

У Вашингтоні повідомили, що Білий дім та особисто президент США Барак Обама стежать за розвитком ситуації в посиленому режимі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!