У Румунії конфіскували рекордну партію кокаїну на 625 мільйонів євро

Румунія, наркотики, наркоторгівля, контрабанда, нелегальний обіг наркотичних речовин, Констанца, поліція, кокаїн, чорний ринок, Колумбія, Литва, торговці наркотиками, Нідерланди, вантажівка

Поліція Румунії конфіскувала у порту Констанці рекорду партію кокаїну. Про це стало відомо у пʼятницю, 1 липня. Згідно з даними поліції, обсяги конфіскованих наркотичних речовин — 2,5 тонни. На чорному ринку приблизна вартість вилученої партії — близько 625 мільйонів євро, передає агенція dpa.

У румунському порту Констанці поліція конфіскувала рекорду партію кокаїну обсягом 2,5 тонни. На чорному ринку вартість конфіскованих наркотичних речовин складає близько 625 мільйонів євро.

У ході проведеної операції правоохоронці заарештували чотирьох громадян Литви та одного громадянина Колумбії як підозрюваних у причетності до незаконного обігу наркотиків. З Констанца зловмисники планували переправити цю партію привезеного з Колумбії кокаїну, ступінь очистки якого — 90 відсотків, до Нідерландів. Партію планували заховати у вантажівці, пояснили агенції представники місцевої поліції.

Напередодні поліція Іспанії заарештувала марокканця — ймовірного керівника групи зловмисників. Наркотики перевозили захованими у стінах чотирьох контейнерів. Ступінь їхньої ізоляції був такий, що наркотичні речовини не змогли виявити ані спеціальні сканери, ані натреновані собаки.

До розслідувань у згаданій справі впродовж шести місяців залучили 150 румунський поліцейських, йдеться у повідомленні.

DW.COM

Кількість наркозалежних у світі зросла вперше за шість років

У Колумбії виявлена схованка з 8 тоннами кокаїну

У Колумбії знайшли найбільшу схованку наркотиків за останні десять років. Ринкову вартість знайденого кокаїну оцінюють у 210 мільйонів євро. (16.05.2016)

Європа поки не знає, як боротися з новими наркотиками

Замість героїну та кокаїну популярність здобувають наркотики із синтетичних речовин. Це дані звітів, оприлюднених у Брюсселі та Берліні. Утім, є й позитивні тенденції. (02.06.2013)

Поділитись

«Легальні наркотики»: залежність як від кокаїну (19.04.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IYeW

«Легальні наркотики»: залежність як від кокаїну (19.04.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!