Українська звукова доріжка з"явилися на Disney channel і ще в 5 іноземних мовників

Шість іноземних телеканалів заявили про наявність україномовних звукових доріжок у своєму контенті і почали мовлення українською мовою, повідомляється в інфографіці, опублікованій на офіційній сторінці Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в соцмережі Facebook.

Зокрема, йдеться про британський католицький телеканал Eternal World Television Network (EWTN), німецький Da Vinci learning, чеський Disney channel, російський православний канал для дітей «Радость моя», а також латвійські Sport 1 і Sport 2. Згідно з даними Нацради, ці телеканали ведуть мовлення в релігійному, просвітницькому, дитячому і спортивному форматах.

Регулятор зазначив, що крім вищезгаданих, більшість іноземних каналів в Україні мають російську та англійську звукові доріжки (63 програми). Окрім того, 41 іноземна програма транслюється виключно російською мовою і 28 — англійською.

Нагадаємо, 23 червня Нацрада вирішила не продовжувати ліцензію на цифрове мовлення для телеканалу «Гамма», котрий належить родині керівника забороненої в Україні партії комуністів Петра Симоненка.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!