Brexit: сплеск попиту британців на ірландські паспорти

Brexit, Ірландія, паспорт, заявка

Рішення на референдумі про вихід Великобританії з Європейського Союзу спричинило суттєве зростання кількості заяв на отримання ірландських паспортів, які б дозволили їхнім власникам залишатися громадянами ЄС. Про це в понеділок, 27 червня, повідомили в міністерстві закордонних справ Ірландії.

За словами міністра закордонних справ Ірландії Чарлі Фланагана, суттєво зросла кількість заяв на отримання ірландських паспортів., хоча рівень попиту і дещо перебільшують.

«Після проведення референдуму в Великобританії спостерігається сплеск інтересу до ірландських паспортів зокрема в Північній Ірландії, Великобританії, хоча рівень попиту дещо перебільшують»,— цитує слова міністра закордонних справ Ірландії Чарлі Фланагана агенція Reuters.

Sign at a post office in Newtownards Road in Belfast. Picture courtesy of @Bzlwzl pic.twitter.com/FsemPpkAZr

— szlwzl (@szlwzl) 27 червня 2016 р.

У поштових відділеннях Північної Ірландії вже закінчилися бланки заяв. Тим часом посольство Ірландії в Лондоні отримало понад чотири тисячі запитів на отримання паспорта в порівнянні з 200, які воно приймає у звичайний день, повідомили агентству Reuters у дипломатичному відомстві. У Великобританії проживають близько шести мільйонів осіб з ірландським корінням, які мають право на отримання громадянства Ірландії.

Дивитись відео02:10

Поділитись

Brexit бути: як рішення сприйняли громадяни Великобританії? (24.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JCmt

Brexit бути: як рішення сприйняли громадяни Великобританії? (24.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!