Кемерон: Треба прийняти результати референдуму щодо Brexit

За словами премʼєр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, тільки Великобританія має право вирішувати, коли ініціювати формальну процедуру виходу.

Британський премʼєр-міністр Девід Кемерон заявив, що необхідно поважати результати голосування щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу. Водночас він вважає, що «тільки Британія» має вирішувати, коли ініціювати формальний процес виходу.

«Не може бути ніяких сумнівів з приводу результату (…) Я заявляю, і кабінет міністрів погодився сьогодні вранці, що рішення треба прийняти»,— наголосив Кемерон в понеділок, 27 червня, під час виступу в парламенті, цитує агенція Reuters.

За його словами, британський уряд не буде застосовувати статтю 50-у (механізм виходу з ЄС.— Ред.) на даному етапі. «Це наше суверенне рішення, а тому Великобританії і тільки Великобританії це вирішувати»,— зазначив Кемерон. Також, на його думку, шотландський парламент не повинен блокувати намір британського народу покинути ЄС.

Нагадаємо, Кемерон після оприлюднення результатів референдуму оголосив, що подасть у відставку до жовтня. В ЄС останніми днями неодноразово висловлювали побажання, щоб Лондон якнайшвидше розпочав формальну процедуру виходу з Євросоюзу.

Поділитись

Лідери ЄС: Brexit — удар по Європі, але не вирок майбутньому (24.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JDLG

Лідери ЄС: Brexit — удар по Європі, але не вирок майбутньому (24.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!