Екс-прем"єра Молдови засудили до 9 років позбавлення волі

Суд в Кишиневі засудив колишнього премʼєр-міністра Молдови Влада Філата до 9 років увʼязнення. Влад Філат також повинен сплатити штраф та не зможе обіймати державні посади упродовж пʼяти років.

Колишнього премʼєр-міністра Молдови Влада Філата засудили до 9 років позбавлення волі за обвинуваченнями в корупції. Він також має сплатити штраф у розмірі 60 тисяч леїв (близько 2,7 тисяч євро) і не зможе обіймати державні посади упродовж пʼяти років. Таке рішення суд в Кишиневі виніс у понеділок, 27 червня.

Водночас держобвинувачення наполягало на тому, щоб Філат був засуджений до 19 років увʼязнення.Екс-премʼєра також звинуватили в співучасті у крадіжці грошей із банківської системи країни. Адвокати Філата заявили про намір оскаржити вирок в апеляційному суді, повідомляє агентство «Інтерфакс».

Нагадаємо, Філата відправили у відставку через звинувачення в корупції та затримали 15 жовтня 2015 року в будівлі парламенту. Незадовго до цього депутати за наполяганням генерального прокурора позбавили Філата депутатської недоторканності.

Підставою для порушення кримінальної справи була заява молдовського підприємця Ілана Шора, який стверджував, що з 2011 року передав Філату близько 250 мільйонів доларів США хабарів.

Поділитись

Політичний землетрус у Молдові: які це матиме наслідки для курсу країни

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Fltv

Політичний землетрус у Молдові: які це матиме наслідки для курсу країни

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!