Лещенко підозрює, що Аваков планує прихід до влади "через квазіканали"

Лещенко підозрює, що Аваков планує прихід до влади

Про це він заявив в ефірі «112 каналу».

Нардеп від БПП Сергій Лещенко не виключає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може використати силові структури для приходу до влади.

«Аваков – людина з дуже сильними політичними амбіціями. Я не виключаю, що він свої ресурси з часом використає для побудови політичної сили і приходу до влади. Притому приходу до влади як через вибори, так і через квазіканали»,— заявив Лещенко.

Він уточнив, що теоретично такими квазіканалами може бути і використання силових структур.

«Коли міністр внутрішніх справ має під собою не тільки офіційну вертикаль, але ще й неофіційний вплив на силові підрозділи, які озброєні, оснащені, і при цьому мотивовані, і він при цьому ще може бути політичним лідером – це завжди ризик. Завжди ризик, що у вас є квазівійськові формування, які можуть прийти до влади через квазіінструменти»,— вважає депутат.

Відповідаючи на запитання, чи є Аваков сьогодні більш впливовим, ніж премʼєр Володимир Гройсман, Лещенко сказав: «Я його вважаю, по суті, рівносильним Гройсману».

"Аваков зовсім не той, за кого себе видає. Він себе видає за міністра внутрішніх справ, а насправді ця людина сьогодні за статусом фактично дорівнює премʼєр-міністру. Я його називаю «супер-перший віце-премʼєр»,— сказав депутат.

За його словами, Аваков має «силовий інструментарій, він впливає на уряд, він впливає на міністрів, які входять в уряд за квотою „Народного фронту“ і він є „смотрящим“ за міністерством інфраструктури – найжирнішої дійною коровою всіх українських урядів, тим міністерством, де постійно формується тіньовий заробіток».

Раніше Аваков, заявляють про нібито існуючі звʼязки Лещенка з колишнім російським (а віднедавна українським) олігархом Костянтином Григоришиним. Нардеп ці звинувачення відкидає й вважає, що «його (Григоришина — ред.) вплив на процеси в Україні завжди був перебільшений».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!