Понад мільйон британців підтримали петицію про повторний референдум

Автори петиції впевнені, що має відбутись ще один референдум, оскільки вихід з ЄС підтримали менше 60 відсотків тих, хто проголосував.

У Великобританії вже понад мільйон осіб підписались під петицією, яка закликає провести ще один референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. На даний момент під документом підписались більше 1 мільйона 160 тисяч британців.

Автори петиції закликають уряд застосувати правило, згідно з яким необхідно провести ще один референдум щодо виходу країни зі складу ЄС, якщо жоден варіант відповіді не набрав 60 відсотків голосів, а явка становила менше 75 відсотків.

Парламент Великобританії приймає до розгляду всі петиції, підписи під якими поставили не менше 100 тисяч осіб. У референдумі щодо виходу Великобританії зі складу Євросоюзу взяли участь понад 72 відсотків виборців, 51,9 відсотка з них проголосували за вихід з ЄС.

24 червня очільники провідних інституцій Євросоюзу закликали Великобританію «якомога швидше» почати переговори про вихід з інтеграційного обʼєднання.

DW.COM

Коментар: У виграші від Brexit — Путін

Moodyʼs знизило кредитний рейтинг Великобританії

Негативний ефект від уповільнення зростання переважить над заощадженням внесків до ЄС. переконане агентство. (25.06.2016)

Світова економіка в шоковому стані через Brexit (відео)

Brexit сколихнув світову економіку: обвалились світові індекси, ціни на нафту та курси валют, особливо британський фунт. Хто страждає від цього найбільше — в сюжеті DW. (24.06.2016)

«Нам капець»: британський бомонд реагує на Brexit

У соцмережах результати референдуму розділили аудиторію, користувачі сумно жартують про «Розʼєднане Королівство». А як на Brexit відреагували британські зірки кіно, музики та спорту — у фотогалереї DW. (24.06.2016)

Поділитись

Британці після BREXIT: між радістю і шоком (24.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JDLC

Британці після BREXIT: між радістю і шоком (24.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!