Глави МЗС країн-засновниць ЄС виступили за швидке "розлучення" з Великобританією

Зустріч керівників МЗС шістьох країн-засновниць ЄС

Міністри закордонних справ держав-засновниць Європейського Союзу на зустрічі в Берліні в суботу, 25 червня, закликали Великобританію розпочати процедуру виходу з ЄС якомога швидше.

Глави МЗС країн-засновниць ЄС виступають за якнайшвидше офіційне оформлення виходу Великобританії з Євросоюзу.

«Ми спільно заявляємо, що цей процес повинен розпочатися якнайшвидше, щоб ми не опинилися у тривалому періоді невизначеності, а могли зосередитися на майбутньому Європи та працювати для цього»,— цитує агентство AFP слова міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, сказані після зустрічі з колегами з Франції, Нідерландів, Бельгії, Італії і Люксембургу.

Аналогічну позицію щодо якнайшвидше врегулювання виходу Великобританії з ЄС озвучив і міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро. «Необхідна певна терміновість для того, щоб уникнути періоду невизначеності»,— сказав він, вказавши на фінансові та політичні наслідки рішення на референдумі.

Нагадаємо, під час зустрічі представники шести країн обговорили також пропозиції Німеччини та Франції щодо реформування ЄС задля запобігання референдумам у країнах із сильними євроскептичними поглядами в суспільстві.

Дивитись відео01:59

Поділитись

Лідери ЄС: Brexit — удар по Європі, але не вирок майбутньому (24.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1JDLG

Лідери ЄС: Brexit — удар по Європі, але не вирок майбутньому (24.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!