"Лікарі без кордонів": За два дні врятовано понад 2000 біженців

Співробітники міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» за останні два дні врятували у Середземному морі понад 2000 людей, які перетинали його човнами. Про це в організації повідомили ввечері у пʼятницю, 24 червня, і зазначили, що її рятувальні судна Dignity, Bourbon Argos та Aquarius від початку року убезпечили у Середземному морі 5653 особи.

Лікарі без кордонів на судні Aquarius Тільки протягом останніх двох днів кораблі «Лікарів без кордонів» у Середземному морі врятували понад дві тисячі людей. Серед врятованих більшість жінки та діти.

Серед врятованих за останні два дні — більшість жінки та діти. На борту Bourbon Argos нині знаходиться і немовля віком не більше двох тижнів, заявив координатор «Лікарів без кордонів» на судні Себастьян Штайн. Водночас «Лікарі без кордонів» нагадали, що з початку року понад 2800 біженців загинули у Середземному морі при спробі дістатись європейських берегів.

Нагадаємо, раніше міністри закордонних справ 28 країн-членів ЄС ухвалили продовжити на рік європейську військово-морську місію «Софія» у Середземному морі для боротьби з контрабандою зброї та біженців до Європи. Німеччина вирішила розширити свою участь в операції «Софія».

DW.COM

Німеччина розширює свою участь в операції «Софія» у Середземному морі

10 фактів про біженців

Ще ніколи у світі не було так багато біженців, як 2015 року. Про це свідчить нова доповідь Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. (20.06.2016)

Frontex: 300 тисяч біженців прибудуть цього року з Лівії до Європи

За словами очільника Frontex Клауса Реслера, близько 10 тисяч мігрантів щотижня відправляються Середземним морем з Лівії до європейських країн. (18.06.2016)

Поділитись

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IKzp

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!