Американські ринки відкрились падінням через Brexit

Торги на ринку акцій США у пʼятницю, 24 червня, почалися з падіння фондових індексів на тлі Brexit. Індекс Dow Jones впав більш ніж на 500 пунктів, хоча згодом деякі втрати компенсував. На початку торгів падіння склало 2,2 відсотка. Індекс S&P впав на 2,4 відсотка, а Nasdaq Composite — на 2,9.

Ринки США відкрились падінням через BrexitBrexit може спричинити великі витрати для бізнесу на тлі політичної невизначеності в Європі. Водночас Обама заявив, що Лондон є незамінним партнером Вашингтона.

Експерти пояснюють таке падіння результатами голосування в Великобританії. Великі американські банки, що мають штаб-квартиру в Лондоні, зазнали втрат через припущення, що Brexit спричинить великі витрати для бізнесу на тлі політичної невизначеності, яка в Європі лише зростає.

Лондон залишатиметься важливим політичним партнером США

Тим часом президент США Барак Обама заявив, що у Вашингтоні поважають думку британців про вихід зі складу Євросоюзу. Прес-служба Білого дому поширила заяву Обами, з якої випливає, що і ЄС, і Великобританія залишаються «незамінними» партнерами США, а «особливі відносини» з Лондоном розвиватимуться і далі.

Крім цього, президент США заявив, що членство Великобританії в НАТО є «наріжним каменем» міжнародної та економічної політики, а також політики безпеки США".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!