Останні опитування: Більше половини британців - за членство у ЄС

Британський прем

У Великобританії під час проведення референдуму щодо подальшого перебування країни в ЄС, у четвер, 23 червня, оприлюднили результати ще двох опитувань, які проводилися компаніями Ipsos MORI та Populus протягом вівторка та середи.

Прихильники подальшого перебування Великобританії в ЄС випереджають противників на кілька відсотків. Про це свідчать результати опитувань, що проводилось напередодні.

Як показують результати дослідження Ipsos MORI, 52 відсотки респондентів підтримували подальше перебування Великобританії в ЄС, а 48 відсотків — мали намір проголосувати за вихід. Як зазначає агенція Reuters, після публікації цього дослідження курс фунта стерлінгів підскочив на 1,5 відсотка по відношенню до долара США, досягнувши піврічного максимуму.

Інше опитування — проведене Populus — показало ще більшу перевагу прихильників членства у Євросоюзі. Таких висловилося 55 відсотків. 45 процентів респондентів висловилися на підтримку Brexit.

Кемерон віддав свій голос

Голосування у Великобританії щодо долі Brexit проходить у четвер. У ньому вже взяли участь провідні політики держави. Свій голос віддав і премʼєр-міністр Великобританії Девід Кемерон. У своєму Twitter цього дня він закликав британців голосувати за те, щоб країна залишилася в ЄС.

Vote Remain — so that our children and grandchildren have a brighter future.

— David Cameron (@David_Cameron) 23 червня 2016 р.

Також проголосував лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін. У своєму Twitter і він висловився за те, щоб Великобританія залишилася в ЄС. Натомість лідер євроскептичної партії UKIP Найджел Фарадж повторив свій заклик «повернути собі свою країну».

Дільниці у 382 виборчих округах працюватимуть до 22:00 за місцевим часом. Після їх закриття традиційних даних екзит-полів публікувати не будуть. Офіційні результати голосування будуть оприлюднені лише наступного ранку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!