МВС відкидає факт зради присязі луганським «Беркутом»

Луганський «Беркут» вірний присязі, і жодні політичні інтриги не розколють бойового братства.

Про це йдеться в прес-релізі, поширеному Відділом зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Луганській області.

«В Інтернеті журналістами, у тому числі і російських телеканалів, посилено поширюється дезинформація про те, що луганський «Беркут» разом із бойовиками «Південно-східної армії» штурмував військкомат, в якому перебували військовослужбовці термінової служби. Співробітники підрозділу «Беркут» вірні присязі, і ніколи не зрадять своїх товаришів по службі і зброї», - говориться в прес-релізі.

У заяві підкреслюється, що «завдяки мужності й мудрості саме співробітників «Беркуту» вдалося учора обійтися «малою кров'ю». Саме вони вели переговори з бойовиками «Південно-східної армії» і не допустили можливості розгортання бойових дій біля стін військкомату».

Як повідомлялося раніше, після початку другого штурму військкомату в зоні бойових дій з'явилися бійці луганського батальйону «Беркут». Багатьма журналістами це було розцінено як співпраця спецпідрозділу з сепаратистським формуванням.

Потрібно проте враховувати, що на той час вже настав темний час доби, до того ж штурмовики відтіснили пресу на досить велику відстань від місця події.

Сьогодні ж з'явилося офіційне повідомлення міністерства про те, що зброя не була втрачена солдатами, які перебували у будівлі військкомату.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!