"Чорні скриньки" з літака EgyptAir сильно пошкоджені

Чорні скриньки з літака EgyptAir

Обидві «чорні скриньки» з пасажирського літака компанії EgyptAir, який зазнав аварії в Середземному морі місяць тому, сильно пошкоджені. Про це повідомляє агентство Reuters в неділю, 19 червня, з посиланням на єгипетську комісію з розслідування авіакатастрофи.

Розшифровка даних бортових самописців літака, який з невідомих до цих пір причин впав у Середземне море місяць тому, може зайняти «багато часу і зусиль». Але це необхідно для пролиття світла на причину трагедії.

Бортові самописці після підняття з дна Середземного моря були висушені, а зараз відбуваються електричні тестування на блоках памʼяті — остання процедура перед спробою вилучити дані з пристроїв.

Як повідомили Reuters джерела в комісії, для розшифровки даних бортових самописців потрібно буде «багато часу і зусиль».

Літак А320 рейсу MS804 компанії EgyptAir, який прямував з Парижа до Каїра, зазнав аварії вранці 19 травня над Середземним морем. На його борту перебували 66 осіб. «Чорні скриньки» літака були знайдені в морі 16 і 17 червня. За даними слідства, поки що зарано називати причину аварії літака, не виключено, що це відбулось внаслідок теракту.

Дивитись відео02:22

Поділитись

Рейс MS 804: знайшли уламки літака (20.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Is3R

Рейс MS 804: знайшли уламки літака (20.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!