Бельгія: трьом особам висунуті звинувачення у підготовці терактів

Поліція Брюсселя

У Бельгії трьом з 12-ти затриманих вночі підозрюваних у здійсненні терористичної діяльності предʼявлені обвинувачення, повідомляє агенція dpa з посиланням на прокуратуру Брюсселя у суботу, 18 червня. Обвинувачення у «готуванні до терористичного вбивства», а також участі в діяльності терористичної групи висунуті особам віком 27, 29 та 40 років. Усі троє є бельгійцями. Девʼятеро осіб були звільнені з-під варти, повідомили у прокуратурі. У цілому було допитано близько 40 людей.

Повідомляється, що терористичні атаки могли бути здійснені у фан-зонах Брюсселя під час трансляції матчів «Євро-2016». У ніч на суботу бельгійські правоохоронці у ході спецоперації затримали 12 осіб.

За непідтвердженими даними ЗМІ, ціллю атаки могли стати фан-зони в Брюсселі під час трансляції матчів «Євро-2016» за участю збірної Бельгії. Раніше влада Бельгії попередила про посилені заходи безпеки у фан-зонах під час матчу збірних Бельгії та Ірландії та збереження високого рівня терористичної загрози в країні.

Нагадаємо, підвищений рівень загрози зберігається в країні після нападів 22 листопада на метро та аеропорт Брюсселя, внаслідок яких загинули 32 особи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!