Frontex: 300 тисяч біженців прибудуть цього року з Лівії до Європи

За словами очільника Frontex Клауса Реслера, близько 10 тисяч мігрантів щотижня відправляються Середземним морем з Лівії до європейських країн.

В Агентстві з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу Frontex вважають, що з Лівії до Європи цього року можуть потрапити близько 300 тисяч біженців. Про це в суботу, 18 червня, в інтерв’ю газеті Bild заявив очільника Frontex Клаус Реслер.

«Ми фіксуємо близько 10 тисяч мігрантів із Лівії на тиждень»,— заявив Реслер. Одна з причин збільшення числа мігрантів на даному маршруті, пояснив очільник Frontex, активізація пошуково-рятувальних операцій з боку ЄС. За словами Реслера, біженці сподіваються на порятунок у Середземному морі у випадку аварій.

Нагадаємо, раніше у Frontex повідомляли, що у квітні 2016 року більше шукачів притулку прибули до Італії, аніж до Греції.

За даними агентства, на центрально-середземноморському маршруті, який веде до Італії, у квітні було зафіксовано 8370 новоприбулих шукачів притулку та мігрантів.

Як відомо, після закриття так званого балканського маршруту Італія на даний момент є найпопулярнішим напрямком для нелегальних мігрантів. За даними міністерства внутрішніх справ країни, з початку цього року до Італії морем прибули майже 50 тисяч біженців, що, однак, на 10 відсотків менше, ніж за відповідний період часу торік. Середня кількість новоприбулих біженців до Італії зросла зі 176 осіб на день у січні до 643 осіб на день у травні.

Натомість до Греції з початку року морем прибули майже 159 тисяч біженців.

Поділитись

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IKzp

Новий маршрут біженів у ЄС — через Італію (28.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!