В.Гройсман пообіцяв створити сприятливі умови для бізнесу в Україні

В.Гройсман пообіцяв створити сприятливі умови для бізнесу в Україні

Володимир Гройсман

з посиланням на прес-службу Кабміну.

“Ми вважаємо, що наша роль, місія, функція полягає у тому, щоби пришвидшити реформи у нашій країні, які дозволять забезпечити залучення інвестицій. Наша робота буде вестися у двох напрямках: ми будемо змінювати систему, яка створить сприятливий бізнес-клімат. Ми і зараз її змінюємо, але оперативно готові сьогодні супроводжувати усіх, хто готовий вже сьогодні інвестувати в Україну”, — зазначив він.

Голова Уряду зауважив, що особисто готовий супроводжувати інвестиції в Україну. Так, незабаром при Прем’єр-міністрові буде створено Офіс супроводження інвестицій.

“Мені потрібно, щоб ваш бізнес в Україні був успішним”, — підкреслив він.

В.Гройсман зазначив, що Україна має високий потенціал розвитку, однак низькі стандарти життя не відповідають її можливостям. Змінити ситуацію дозволять реформи та належне відкрите, прозоре урядування, зазначив Голова Уряду.

“Реформи дають можливість змінити рівень життя у нашій країні, зробити економіку продуктивною, а соціальну політику ефективною”, — зауважив він.

Прем’єр-міністр навів приклади перспективних галузей в Україні, серед яких: аграрний сектор, ІТ-галузь, розвиток інфраструктури та енергетичної галузі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!