Юнкер: Brexit не загрожує ЄС "смертельною небезпекою"

Жан-Клод Юнкер

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер вважає, що можливий вихід Великобританії не несе «смертельної загрози» для Євросоюзу. Про це він заявив на Петербурзькому економічному форумі в четвер, 16 червня. «Якщо Великобританія залишить Європейський Союз, це стане початком періоду серйозної невизначеності, як в Британії, так і в ЄС, і на більш глобальному рівні, і цього необхідно уникнути»,— цитує слова Юнкера агенція AFP. Водночас, тоді ЄС буде змушений «засвоїти уроки», додав він.

За словами президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера, вихід Великобританії з ЄС стане початком нестабільності. Цього необхідно уникнути, вважає він.

Голова Європейської Ради Дональд Туск під час візиту до Гельсінкі заявив, що вихід Великобританії був би «величезною помилкою» для Лондона та ЄС. Він додав, що ціна такого кроку буде дуже високою.

За те, щоб Великобританія залишалась в складі ЄС повторно висловилась і канцлерка Німеччини Анґела Меркель. "Ми хочемо, щоб Великобританія залишалася частиною Європейського Союзу,— сказала Меркель під час зустрічі з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо у Берліні.

За тиждень до референдуму, чітку позицію зайняла газета ділових кіл Financial Times, яка також виступає за те, щоб Великобританія залишалась у ЄС. Водночас масовий таблоїд The Sun продовжує кампанію за вихід з Євросоюзу.

Нагадаємо, згідно з результатами останнього опитування, серед тих, хто імовірно піде на референдум, 47 відсотків планують проголосувати за Brexit, а 40 відсотків — за те, щоб Великобританія залишалася в Євросоюзі.

Поділитись

Нове життя після Brexit: на що сподіваються євроскептики? (15.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J7Cm

Нове життя після Brexit: на що сподіваються євроскептики? (15.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!