Штайнмаєр: Brexit створить загрозу "дезінтеграції" ЄС

Глави зовнішньополітичних відомств Німеччини та Франції попередили про тяжкі наслідки можливого виходу Великобританії з Євросоюзу. Це може викликати дезінтеграцію обʼєднання.

Міністри закордонних справ Німеччини та Франції Франк-Вальтер Штайнмаєр і Жан-Марк Еро застерегли британців від голосування за вихід з Європейського Союзу. Про це вони заявили після зустрічі в середу, 15 червня, у Бранденбурзі. На їхню думку, це може призвести до «дезінтеграції» ЄС.

«Це було би шоком для ЄС, за якого виникне ризик, що дуже успішний багаторічний процес інтеграції врешті-решт не перетвориться на дезінтеграцію,— наголосив Штайнмаєр.— Європі багато чого не вистачатиме, якщо Великобританія вирішить відʼєднатися».

Еро, своєю чергою, пообіцяв євроскептикам, що ЄС продовжуватиме розвиватися в ногу з часом. «Ми хочемо надати Європі нового динамізму»,— запевнив французький міністр.

Нагадаємо, згідно з результатами останнього опитування, серед тих, хто імовірно піде на референдум, 47 відсотків планують проголосувати за Brexit, а 40 відсотків — за те, щоб Великобританія залишалася в Євросоюзі.

Поділитись

Нове життя після Brexit: на що сподіваються євроскептики? (15.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J7Cm

Нове життя після Brexit: на що сподіваються євроскептики? (15.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!