Яценюк: Найкращою відповіддю терористам буде наша єдність

Розпочатий національний діалог в Україні проходить під постріли російських автоматів. Справжньою ж відповіддю терористам буде лише наша єдність.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в Одесі під час зустрічі з лідерами суспільно-політичної та культурно-економічної сфер області.

«Необхідно об'єднати країну тільки через діалог, через єдність і врахування думки кожного. Наша єдність - це найкраща і найсильніша зброя проти терористів. Це справжня відповідь», - заявив Яценюк.

Він нагадав, що як глава уряду побував на Сході України і спілкувався із законно обраними міськими голова, депутатами від різних політичних сил. Тобто, «процес національного діалогу розпочато, тільки його заглушили постріли автоматів АК100 російського виробництва», зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, люди, які спонсоруються російськими спецслужбами, взяли в руки автомати і стріляють умирних громадян, розстрілюють наших військових. Однак, зазначив Яценюк, тих, хто вбиває, не мільйони й не десятки тисяч - їх сотні, і з ними «сьогодні мовою закону розмовляє СБУ, МВС і правоохоронна система».

Та, наголосив Прем’єр-міністр, найважливіше — «це наші люди, яких розколювали дуже довгий період часу — мовою, історією, культурою, ідеологією, територією, і зараз підігріте, це вибухнуло».

Тож він підкреслив, що «Україну необхідно об'єднати тільки через діалог, єдність і врахування думки кожного».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!