Обама: Стрілянина в Орландо - найкривавіша в американській історії

Барак Обама

Влаштована в гей-клубі Pulse міста Орландо стрілянина — це акт терору й ненависті, заявив у неділю, 12 червня, президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама у своїй промові. За словами глави Білого дому, ФБР проводить розслідування цієї справи у співпраці з місцевими правоохоронними органами.

Президент Сполучених Штатів Барак Обама назвав стрілянину в гей-клубі в Орландо найкривавішою в історії США. За його словами, це був акт терору й ненависті.

«Жахливу бійню», яка відбулася у неділю, Обама назвав «найкривавішою стріляниною в американській історії».

«Напад на будь-якого американця, незалежно від раси, етнічного походження, релігії чи сексуальної орієнтації — це напад на всіх нас та на фундаментальні цінності рівності та людської гідності, що визначають нас як країну»,— цитує президента сайт Білого дому.

Як повідомлялося, у результаті нападу озброєного чоловіка на гей-клуб Pulse в місті Орландо у штаті Флорида загинуло щонайменше 50 осіб. Ще 53 особи були госпіталізовані. Нападника ідентифікували як Омара Матіна — 29-річного громадянина США афганського походження. Є свідчення, що Матін присягнув угрупованню «Ісламська держава», проте американські чиновники застерегли, що поки нема однозначних доказів на користь того, що нападник мав звʼязки з іноземними екстремістськими організаціями.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!