День народження королеви триває: Єлизавета II взяла участь у параді

У Лондоні проходять урочисті заходи на честь 90-річчя королеви. У святковій програмі — парад і урочистий проліт авіації.

У столиці Великобританії Лондоні у суботу, 11 червня, проходять урочистості, присвячені 90-річному ювілею королеви Єлизавети II. Перед Букінгемським палацом відбувся святковий парад, у якому взяла участь і сама королева зі своїм чоловіком принцом Філіпом. За проїздом Єлизавети ІІ у відкритій кареті спостерігали тисячі глядачів.

Трохи пізніше Єлизавета II та Філіп разом з іншими членами королівської родини вийдуть на балкон Букінгемського палацу, щоб привітати підданих, а також спостерігати за урочистим прольотом літаків Королівських ВПС Великобританії. Очікується, що у суботу вперше у своєму житті на балконі перед публікою зʼявиться однорічна принцеса Шарлотта — донька принца Вільяма та його дружини Кейт Міддлтон.

90 років Єлизаветі II виповнилось 21 квітня 2016 року, проте згідно із традицією, дні народження монархів святкуються у червні — зі сподіваннями на гарну погоду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!