У Франції заборонили транслювати матчі "Євро-2016" на вулиці

У Франції під час проведення Чемпіонату Європи з футболу буде заборонена трансляція матчів за межами приміщень, за винятком спеціально облаштованих фан-зон. Про це у четвер, 9 червня, заявив державний секретар з питань спорту Тьєррі Брайар. Він пояснив таке рішення міркуваннями безпеки, адже держава не може її гарантувати на терасах, повідомляє агентство dpa. При цьому чиновник висловив переконання, що така заборона не зіпсує чемпіонату.

У Франції заборонили транслювати матчі Трансляція матчів за межами приміщень у Франції буде заборонена, за винятком спеціальних фан-зон. Це, на думку влади країни, допоможе забезпечити безпеку глядачів.

Брайар додав, що у спеціально облаштованих фан-зонах буде належним чином забезпечена безпека глядачів. «Ми не можемо дозволити неорганізовані зібрання людей, оскільки сили безпеки не мають можливості захистити їх»,— зауважив Брайар.

Як повідомляє агентство AP, власникам французьких барів та ресторанів буде заборонено встановлювати екрани на терасах.

У французьких містах, які приймають «Євро-2016», були облаштовані фан-зони, де глядачі зможуть дивитись футбольні матчі на величезних екранах. Влада країни заявляла раніше, що у таких зонах глядачі будуть знаходитись під посиленою безпекою. У травня 2016 року Федеральне відомство з кримінальних справ Німеччини попередило про можливі теракти під час проведення чемпіонату Європи з футболу, який стартує 10 червня у Франції.

Дивитись відео02:04

Поділитись

Безпека вболівальників на «Євро-2016» (07.06.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1J28U

Безпека вболівальників на «Євро-2016» (07.06.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!