Комісія КМДА рекомендує перейменувати Московський проспект на проспект Бандери

Будівля КМДА

На черговому засіданні Комісії з питань найменувань у середу, 8 червня, Київська міська державна адміністрація підтримала низку пропозицій щодо перейменування вулиць у Києві.

Комісія з питань найменувань рекомендує перейменувати чотири вулиці, два проспекти і один провулок. Чиновники запевняють, що рекомендація пройшла громадські слухання.

Зокрема йдеться про перейменування чотирьох вулиць, двох проспектів і провулку: вулиці Баумана на вулицю Януша Корчака, вулиці Ванди Василевської на вулицю Змієнка, вулиці Кутузова на вулицю Генерала Алмазова, вулиці Суворова на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка, провулку Кутузова на провулок Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича та проспект Московський на проспект Степана Бандери.

Комісія рекомендувала київському міському голові внести до Київради відповідне подання. «Усі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення та голосування. Згідно з витягом протоколу, громадські обговорення щодо перейменування вулиць відбуваються на нашому офіційному сайті»,— сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Як повідомлялося, минулого місяця Верховна Рада ухвалила рішення про перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

Дивитись відео02:16

Поділитись

Українська декомунізація — через суд

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IW7u

Українська декомунізація — через суд

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!