Рада Європи співпрацюватиме з Нацагенством з питань запобігання корупції

Рада Європи співпрацюватиме з Нацагенством з питань запобігання корупції

“Ми розуміємо, що попереду вас чекає складний шлях та тяжка робота. У Агентства буде мало друзів і багато ворогів”, — зазначив керівник Департаменту Ради Європи по боротьбі з економічною злочинністю Іван Коеджіков.

Відбулася зустріч представників Ради Європи із керівниками Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Під час зустрічі представники РЄ повідомили, що готові підтримати низку ініціатив НАЗК. Про це УНН повідомили у прес-службі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Також зазначається, що Голова НАЗК Наталія Корчак повідомила представників Ради Європи про стан справ у сфері запобігання і протидії корупції в Україні, останні законодавчі зміни у цій сфері, заплановані та вже розпочаті антикорупційні ініціативи, в тому числі, в частині роботи НАЗК. Зокрема, мова йшла про запровадження системи електронного декларування в Україні. Наразі фактично завершені роботи з підготовки її програмного забезпечення та узгоджені подальші кроки щодо запуску функціонування зазначеної системи.

Під час зустрічі член НАЗК Руслан Рябошапка презентував низку практичних ініціатив, реалізація яких можлива за сприяння Ради Європи. У розрізі завдань та потреб НАЗК сторони обговорили можливість надання міжнародної технічної допомоги в рамках спільного проекту Рамкової програми співробітництва “Східне партнерство” РЄ і ЄС “Боротьба з корупцією”. Зокрема, мова йшла про фінансову та експертну підтримку в питаннях проведення навчальних тренінгів для службовців, розробки методології аналізу корупційних ризиків, підготовки нової антикорупційної стратегії.

Як повідомляв УНН, В.Гройсман назвав боротьбу з корупцією пріоритетом нового уряду.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!