Німецькі футболісти отримають за перемогу на "Євро-2016" по 300 тисяч євро

Граці німецької футбольної збірної

Менеджер національної збірної Німеччини Олівер Біргоф повідомив про те, що керівництво команди та гравці домовились про розмір премій, які отримають футболісти у випадку успіху — хоча б часткового — на чемпіонаті Європи 2016 року. За вихід у чвертьфінал кожен гравець отримає додатково 50 тисяч євро, у півфінал — 100 тисяч та у фінал — 150 тисяч євро.

Переможці чемпіонату світу з футболу у 2014 році отримали по 300 тисяч євро кожен. Стільки ж гравці збірнорї ФРН можуть заробити, якщо виграють чемпіонат Європи у Франції.

За перемогу на «Євро-2016» і звання чемпіонів Європи Німецький футбольний союз заплатить кожному футболісту збірної 300 тисяч євро. Якщо ж команда не подолає попередню, групову стадію та не вийде навіть до чвертьфіналу, її гравці не отримають нічого.

Платить УЄФА

Точніше сказати: німецькі футболісти не отримають у цьому разі нічого від Німецького футбольного союзу. Адже вже за саму участь у фінальному турнірі чемпіонату Європи УЄФА (Союз єфропейських футбольних асоціацій) виділив збірним «стартові» 8 мільйонів євро. За кожну перемогу до них додасться мільйон, за нічию — півмільйона євро. Вихід до півфіналу збагатить чотири найсильніші команди ще на 4 мільйони, фіналісти отримають 5 мільйонів (команда, що програє) та 8 мільйонів (чемпіон Європи). Таким чином, найкраща збірна континенту може «заробити» на преміях УЄФА до 27 мільйонів євро.

Цікаво, що за перемогу в чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії німецька збірна отримала менше — близько 25,6 мільйона євро. Але кожен гравець команди став багатшим на 300 тисяч євро: таку премію виплатив тоді Німецький футбольний союз.

DW.COM

Пілоти Air France страйкуватимуть під час «Євро-2016»

Коментар: 24 команди на «Євро-2016» — за й проти

Як вплине на рівень «Євро-2016», що стартує вже 10 червня, небувало велика кількість команд-учасниць? Це питання в заочній дискусії обговорили оглядачі DW Александр Фріч та Єнс Крепела. (01.06.2016)

Під час «Євро-2016» поліція Німеччини посилить заходи контролю

На час «Євро-2016» німецька поліція працюватиме в посиленому режимі. Особливому контролю, зокрема на кордонах, підлягатимуть автобуси з фанатами та підозрілі транспортні засоби. (01.06.2016)

Поділитись

У чому секрет німецького футболу (31.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IxvA

У чому секрет німецького футболу (31.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!