Клінтон: "Якщо Трамп переможе, у Кремлі святкуватимуть"

На думку претендентки на демократичну номінацію на президентство у США Гілларі Клінтон, республіканець Дональд Трамп непридатний для президентської посади через брак знань про міжнародні відносини.

Претендентка на президентську номінацію від Демократичної партії Гілларі Клінтон у четвер, 2 червня, заявила, що республіканець Дональд Трамп не розуміє, як поводитися з такими колишніми суперниками США, як Росія та Китай. На її думку, він «не бачить багатогранності», яка дозволяє США співпрацювати з Москвою та Пекіном в одних питаннях, водночас не погоджуючись щодо інших.

Клінтон вважає, США повинні підтримувати своїх союзників, тоді як Трамп заявляв, що США повинні переглянути свою роль у світі, зокрема свої відносини з НАТО. На думку екс-держсекретарки, Росія та Китай будуть задоволені бачити послаблення цих альянсів. «Якщо Дональд Трамп переможе, у Кремлі святкуватимуть. Ми не можемо дозволити цьому статися»,— цитує dpa заяву Клінтон під час виступу з промовою про зовнішню політику у Сан-Дієго.

Клінтон звинуватила Трампа в тому, що він не зміг розробити послідовну зовнішньополітичну доктрину. На її думку, республіканцю просто бракує знань про міжнародні відносини, і Дональд Трамп «не просто неготовий», а «за своїм темпераментом непридатний» для президентської посади. «Я вважаю, що особа, яку республіканці номінували на президента, не може виконувати цю роботу»,— сказала Клінтон.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!