Туреччина-Крит-Італія: перевізники пропонують біженцям новий маршрут

Після закриття «балканського маршруту» міжнародні злочинні угруповання пропонують афганським та сирійським біженцям новий маршрут до Європи: з Туреччини через грецький острів Крит до Італії. Про це у середу, 1 червня, повідомив агенції dpa представник прикордонної служби Греції.

Човен з біженцями поблизу Криту Перевізники сирійських та афганських біженців використовують новий маршрут до Європи: з Туреччини через Крит до Італії, заявляють у грецькій прикордонній службі.

За його даними, напередодні на Криті були виявлені 113 громадян різних країн Близького Сходу, з них 33 дітей. Люди потрапили на острів після аварії їхнього човна, який прямував з Туреччини. Наприкінці минулого тижня грецькі прикордонники поблизу Крита врятували ще 65 мігрантів, човен яких зазнав аварії біля східного узбережжя острова. Як пояснили грецьким прикордонникам ці люди, їхні човни вирушили з Туреччини, і перевізники обіцяли доставити їх до Італії.

У поліції острова Крит повідомили, за підозрою у контрабанді біженців затримані двоє чоловіків, які походять з Хорватії та Чорногорії. Поліція припускає, що транснаціональні злочинні угруповання проклали новий маршрут для доставки біженців до Європи — з Туреччини повз Крит до Італії.

DW.COM

Die Welt: У Німеччині побоюються напливу біженців з Чечні

ООН: Більше 700 мігрантів могли потонути в Середземному морі за останні дні

Внаслідок трьох аварій суден цього тижня в Середземному морі, ймовірно, загинуло більше 700 мігрантів, оцінює Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. (29.05.2016)

Стихійний табір біженців на кордоні Греції та Македонії повністю евакуйовано

Грецька поліція повністю ліквідувала табір біженців поблизу села Ідомені на грецько-македонському кордоні, евакуювавши людей до офіційних притулків. Доля тисяч осіб лишається невідомою. (26.05.2016)

Поділитись

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

FacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Itmj

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!