Інцидент в аеропорту Кельна: поліція зупинила виліт рейсів

Аеропорт Кельн-Бонн

Федеральна поліція Німеччини у понеділок, 30 травня, зупинила виліт рейсів з першого терміналу аеропорту Кельна-Бонна, повідомляє агентство dpa.

Виліт рейсів з одного з терміналів аеропорту Кельна зупинили через появу в безпечній зоні особи, яка не пройшла перевірку.

Як заявила речниця федеральної поліції, причиною такого кроку стала поява у безпечній зоні першого терміналу аеропорту чоловіка, який не пройшов перевірку. Невдовзі цю особу було ідентифіковано та затримано. Втім, пасажирам у терміналі довелося пройти повторний контроль, до будівлі аеропорту повернули літаки, які готувалися до зльоту.

Водночас вильоти з другого терміналу аеропорту та прибуття рейсів відбувалися за графіком, зазначили в компанії-операторі аеропорту.

Нагадаємо, 20 квітня німецький телеканал ZDF повідомив, що на сайті аеропорту Кельна-Бонна з листопада 2015 року був доступний службовий документ, який містив інструкції щодо дій персоналу у разі надзвичайної ситуації. Документ був видалений з веб-сайту аеропорту лише після того, як адміністрація отримала запит ZDF. Водночас речник аеропорту заявив, що у плані дій не містилося опису «жодних детальних процесів або конфіденційної інформації щодо заходів у випадку надзвичайної ситуації».

Дивитись відео01:47

Поділитись

Наскільки безпечні німецькі аеропорти? (25.03.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1IK1y

Наскільки безпечні німецькі аеропорти? (25.03.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!