ООН: Більше 700 мігрантів могли потонути в Середземному морі за останні дні

Біженці ризикують життям заради можливості потрапити в Європу

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців припускає, що в корабельних аваріях у Середземному морі за останні дні могли загинути більше 700 мігрантів, які намагалися дістатися Європи. Про це у неділю, 29 травня, сказала речниця Управління Карлотта Самі агенції AFP.

Внаслідок трьох аварій суден цього тижня в Середземному морі, ймовірно, загинуло більше 700 мігрантів, оцінює Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

За її словами, досі розшукують близько ста людей з човна контрабандистів, який перекинувся у середу, 25 травня. Ще 550 людей досі не знайдено після аварії корабля 26 травня. Врятовані звідти біженці повідомили, що судно з приблизно 670 людьми не мало двигуна, його тягнув інший корабель контрабандистів. Корабель з біженцями перевернувся — близько 25 людей врятувалися, 79 осіб підібрала берегова охорона, на даний момент знайдено 15 тіл загиблих.

Крім того, виявлено ще 45 тіл після аварії корабля з біженцями 27 травня, частину мігрантів врятували італійські ВМС. Загалом, лише за цей тиждень Італійські ВМС та торговельні судна врятували та доправили до Італії близько 12 тисяч мігрантів. На тлі літнього потепління очікується зростання потоку біженців через Середземне море.

Поділитись

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Itmj

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!