Табір біженців у Ідомені майже спорожнів

Біженці залишають Ідомені

Стихійний табір біженців поблизу грецького села Ідомені біля македонського кордону внаслідок поліцейської операції практично знесено. Як повідомляють грецькі ЗМІ, станом на четверг, 26 травня, там залишаються лише близько тисячі людей, яких також мають переправити в інші місця.

За два дні грецькій поліції вдалося майже повністю ліквідувати поселення біженців під селом Ідомені на грецько-македонському кордоні.

Під час операції грецьких правоохоронців у вівторок та середу близько трьох тисяч мігрантів відправили в організовані табори для біженців. Перед початком знесення у таборі налічувалося близько восьми тисяч людей. ЗМІ припускають, що частина мігрантів відправилася на південь в напрямку Салонік, щоб потім знову спробувати перетнути кордон.

Кілька місяців біженці прожили у таборі в складних умовах. Проте вирушити далі на Захід вони не змогли через закриття так званого «балканського маршруту». Між біженцями, які намагалися силою прорватися через кордон, та поліцією вже неодноразово ставалися сутички.

Дивитись відео02:01

Поділитись

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Itmj

Евакуація табору біженців в Ідомені — остаточне перекриття «балканського маршруту» (24.05.2016)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!